chat site gjermane

MIRË SE VINI NË FORUMET ALMANCAX. TË GJITHA INFORMACIONET QË KËRKONI PËR GJERMANINË DHE GJUHËN GJERMANE MUND TË GJENI NË FORUMET TONA.
    Tutay
    pjesëmarrës

    Unë shkova, por askush nuk po më flet :-
     
    çfarë dreqin ata duhet të bëjnë për mua: Dama nuk i njeh njerëzit nuk dinë si të bisedojnë në një argëtim të çuditshëm .. ;D ;D

    yazyagmuruxnumx
    pjesëmarrës

    Ju do të vini në nivelin e tyre me eee gorgeousness dhe ju do të mësoni duke shtypur në kokën tuaj dhe duke folur me kalimin e kohës

    Tutay
    pjesëmarrës

     
      Ata janë të këndshëm, por ata po flasin për këtë, kështu që unë nuk mund të ndalem në supozimin se këto seanca të të mësuarit gjerman do të zgjasin për disa muaj :-
      Unë dua të flas mjaftueshëm ;D

    seytanxnumx
    pjesëmarrës

     
      Ata janë të këndshëm, por ata po flasin për këtë, kështu që unë nuk mund të ndalem në supozimin se këto seanca të të mësuarit gjerman do të zgjasin për disa muaj :-
      Unë dua të flas mjaftueshëm ;D

    yeah ya duan të flasin si kjo unë dua të luftoj si kjo
    Unë dua të marr të gjithë stomakun tim tani
    böleeeeeeeeeeeee të
    ich bin seytan
    bööööööööö
    666
    felan  ;D
    pastaj ich bin ein Türke
    Nuk mund të them shumë nëse dimë për valla bi :)

    yazyagmuruxnumx
    pjesëmarrës

    Paç fat, shpresoj se do të ndodhë, vëlla, mos u shqetëso.

    Tutay
    pjesëmarrës

    seytan du bist sehr komisch. ;D ;D

    po pak…
      Unë do të mësoj gjermanisht kështu që do të bisedoj për 2 ditë sikur të bëja rikthim të kombit ..
    si po bisedoni me njerëzit ;D ;D

    yazyagmuruxnumx
    pjesëmarrës

    ju jeni si një breshkë, jeni i sigurt që bëni

    aybastili ekrem
    pjesëmarrës

    Unë mendoj se ne mund të japim izniyle.kendi tonë ne e zgjidhim këtë gjuhë Allahim e një pak më shumë për këtë vend dhe ne nuk do të flasim si ata janë arsyeja është se ne të shtoni diçka për këtë vend nga vetja. Çfarë justifikimesh kemi në to?

    Nazira
    pjesëmarrës

    :)

    Tutay
    pjesëmarrës

    ya ich möchte bisey sagen: D Gjithkush në këtë lidhje flet gjermanisht ndryshe ..
      Shumica prej tyre janë nga Zvicra? Tashmë e di me gjysmë zemre.. ;D

      Unë vendosa të mos jem këtu për mua ;D ;D

    aybastili ekrem
    pjesëmarrës

    Unë nuk e di se çfarë po ndodhte me kokën tënde. Ne mendojmë webmasters tona na ndiqni këtu yazdik ediyorlar.eg Ka nga ata që e dinë tashmë korrigjimin një gabim.
    ?

    Tutay
    pjesëmarrës

    ju e dini se çfarë është e gabuar ..
    në pikën e kësaj pyetjeje, a ka lidhje me këtë artikull?
    Unë do të thotë se nuk është e lidhur me faqen!
                                            kein problem alles ok.  ;)

    aybastili ekrem
    pjesëmarrës

    entschuldigung Sie bitte! :-[

    Tutay
    pjesëmarrës

    das ist Egal! ;)

    yazyagmuruxnumx
    pjesëmarrës

    turkan're drejtë, por saten isvicre është duke përdorur gjerman mbërritjes gjuhë b që flet gjerman të gjitha prej tyre, ju thjesht të përpiqet për të folur gjermanisht me ta, ata të ju jap përgjigjen shigjetat gjermane gjithashtu twofer keq bi shoots ju sy bi në ju rrugën e sivicre në një armë do të bjerë bolelikl të kardesim bidil që ju vjen keq njeri remotely ane bi kjo do të thotë dy gjuhë krejtësisht të ndryshme një aktiv  ;D

Duke shfaqur 15 përgjigje - 1 deri në 15 (46 gjithsej)
  • Për t'iu përgjigjur kësaj teme Ju duhet të jeni të identifikuar.