Kursi gjerman Per ILM dhe Institutin Goethe

> Forumet > Kurse të Përgjithshme Gjermane dhe Gjermane A1 Kombinimi i Familjes > Kursi gjerman Per ILM dhe Institutin Goethe

MIRË SE VINI NË FORUMET ALMANCAX. TË GJITHA INFORMACIONET QË KËRKONI PËR GJERMANINË DHE GJUHËN GJERMANE MUND TË GJENI NË FORUMET TONA.
    mësues feje
    pjesëmarrës

    Merhaba arkdaşlar,

    Kërkova në forum, por e vetmja gjë që mund të gjeja në lidhje me kurset në istanbul ishte netalmanca.com.

    Ne po kërkojmë një kurs gjermanisht A1 në Stamboll për gruan time. Kur telefonova institutin goethe, ata thanë që ata dhe qendra e gjuhës Stamboll ishin qendra e provimeve. Sidoqoftë, shumë qendra kursesh në internet thonë se ato janë të përfshira në provim. Ka padyshim mashtrues në këtë biznes.

    Ne duhet të eliminojmë goethey sepse nuk ka kurse fundjave
    A ka njerëz të kënaqur me qendrën e gjuhës shqipe?

    teşekkürler

    fuk_xnumx
    pjesëmarrës

    Uruar punimet për pedagog si ka një shumë të institucioneve të saktë, por organizata shqyrtimi 4 një Goethe, Telchar, OSD, dhe tesdaf d është një prej tyre në mënyrë që ju të luajnë netalmanca, ose në një tjetër kurs të ketë mësime gordukd nuk after're shkuar normë në provime apo për të hyrë atje varmisiniz Ky kurs provim nuk mund të tattooed organet një provim bën që gazeta ekzaminimi përgatit institucionet që 4 kurs duhet që për shkak se Gjermania vetëm dokumente të vlefshme janë diplomat e marra nga emri sayiyor 4, në qoftë se ka ardhur koha do të bëjë të frymëzimit, ose ju shkoni në vende himself're punuar apo axnumx provim në kurs se por vetëm axnumx olmucak Gjenerali gjerman

    mësues feje
    pjesëmarrës

    gruaja ime përfundoi javën e dytë në qendrën e gjuhës në Stamboll dhe shan shumë të kënaqur. kështu që nëse ka nga ata që duan të shkojnë unë mund të rekomandoj bakırköy.

    netalman nga
    pjesëmarrës

    ASİYE Nëse jeni duke blerë INFO quajnë KURSE HANIMI HAYIRLI por ende!

    mësues feje
    pjesëmarrës

    të cilët nuk e kuptojnë? komedi ose jeni vërtet plot me komedi

    netalman nga
    pjesëmarrës

    :) :) :)

    mësues feje
    pjesëmarrës

    a mendon se tani di diçka? Unë nuk kam fuqinë për të punuar, por kam të bëj me ty.
    Kjo eshte. Ju jeni duke folur pa kuptim. Faleminderit Zotit, emri im nuk është Asiye, sepse nëse do të përdorni emrin tim këtu, unë mund të shkruaj gjëra më të këqija!

Duke shfaqur 6 përgjigje - 1 deri në 6 (6 gjithsej)
  • Për t'iu përgjigjur kësaj teme Ju duhet të jeni të identifikuar.