Kursi i gjuhës gjermane turke Almancaxta Kursi 4

> Forumet > Mësim aktiv dhe metoda për mësim të gjuhës gjermane > Kursi i gjuhës gjermane turke Almancaxta Kursi 4

MIRË SE VINI NË FORUMET ALMANCAX. TË GJITHA INFORMACIONET QË KËRKONI PËR GJERMANINË DHE GJUHËN GJERMANE MUND TË GJENI NË FORUMET TONA.
    alibaba
    pjesëmarrës

    shëndet për punën e babait

    Barli
    pjesëmarrës

    Das ist die Lehrerin. Do të ishte mirë nëse e quajmë këtë mësuese femër. Për më tepër, mendoj se shqiptimi i fjalës suaj është mjaft i mirë.

    Respekton

    railionxnumx
    pjesëmarrës

    teşekkürler

    reisxnumx
    pjesëmarrës

    Përshëndetje miq, kam hyrë në 4 Mars dhe kam fituar 81 pikë. Herën e parë për të hyrë në mjedisin e provimit nuk është aq i mërzitshëm dhe i ftohtë. Asgjë tjetër nuk është rreptësisht e ndaluar, por mos u shqetësoni për këtë, kushtojini vëmendje dhe shikoni në këtë sit. https://www.unalozdal.com/;

    hosibab të
    pjesëmarrës

    Përshëndetje miq, kam hyrë në 4 Mars dhe kam fituar 81 pikë. Herën e parë për të hyrë në mjedisin e provimit nuk është aq i mërzitshëm dhe i ftohtë. Asgjë tjetër nuk është rreptësisht e ndaluar, por mos u shqetësoni për këtë, kushtojini vëmendje dhe shikoni në këtë sit. https://www.unalozdal.com/;

    Faleminderit për informacionin, vëlla, por unë do të isha i kënaqur nëse do të shpjegonit ato që thatë nën temën e saktë.
    Ju lutemi kushtojini vëmendje se ku dhe çfarë shkruajmë

    Berlin
    pjesëmarrës

    Ne do të jemi të kënaqur nëse ka shembuj për shëndetin dhe nevojat e përditshme për punën tuaj.

    hosibab të
    pjesëmarrës

    Ne do të jemi të kënaqur nëse ka shembuj për shëndetin dhe nevojat e përditshme për punën tuaj.

    Puna jonë për nevoja të përditshme vazhdon, unë do ta ndaj me ju së shpejti.

    akacie
    vizitor

    teşekkürlerr

    turgutxnumx
    pjesëmarrës

    falënderim

Duke shfaqur 9 përgjigje - 1 deri në 9 (9 gjithsej)
  • Për t'iu përgjigjur kësaj teme Ju duhet të jeni të identifikuar.