Kursi i gjuhës gjermane

MIRË SE VINI NË FORUMET ALMANCAX. TË GJITHA INFORMACIONET QË KËRKONI PËR GJERMANINË DHE GJUHËN GJERMANE MUND TË GJENI NË FORUMET TONA.
    ata efeg
    pjesëmarrës

    Miq, me duhet te ndjek nje kurs gjerman YDS, me mire te jem online. A mund të rekomandojë dikush një kurs online gjerman YDS më parë??

    berkajcelik
    pjesëmarrës

    Kam kerkuar edhe nje kurs gjerman YDS semestrin e kaluar, gjeta nje vend qe quhet online yds center, por nuk munda te marr pjese per arsye familjare, ju sugjeroj te beni nje kerkim, kushtet ishin shume te mira.

    sensmonale
    pjesëmarrës

    Jam duke studiuar me online yds centre qe ka permendur shoqja jote per provim do te jap kete term. orët kanë filluar, sistemi është shumë i mirë, mësuesi është i mirë, e rekomandoj edhe unë

    ilaydaozerdem
    pjesëmarrës

    Unë u përgatita për YDS gjermane në qendrën Yds në internet semestrin e kaluar dhe arrita të marr një rezultat më të lartë se sa doja, kontrollojeni nëse dëshironi.

    cengizyanikk
    pjesëmarrës

    Unë u përgatita për lys 5 me qendrën yds në internet, temat janë tashmë të njëjta me yds për lys5. yds është sigurisht më e vështirë, por është më e lehtë të mësohesh dhe të bësh një provim të lehtë, dhe mendoj se është më e dobishme. te pakten ke eksperience yds.

Duke shfaqur 4 përgjigje - 1 deri në 4 (4 gjithsej)
  • Për t'iu përgjigjur kësaj teme Ju duhet të jeni të identifikuar.