Lojëra me fjalë dhe rrëshqitje gjermane për telefona celularë nga almancax

> Forumet > Lajmet dhe Njoftimet për Produktet dhe Shërbimet Almancax > Lojëra me fjalë dhe rrëshqitje gjermane për telefona celularë nga almancax

MIRË SE VINI NË FORUMET ALMANCAX. TË GJITHA INFORMACIONET QË KËRKONI PËR GJERMANINË DHE GJUHËN GJERMANE MUND TË GJENI NË FORUMET TONA.
    MuhaяяeM
    pjesëmarrës

    Një tjetër risi dhe një shërbim i mirë nga menaxhmenti almancax dhe zhvilluesi i Java Murat İNAN!

    Lojërat Mobile

    Gjermanisht Fjalë lojë (Futboll) (Për telefonin celular)

    4ng5ijh3puvkrp7whw4.png

    Shfrytëzuesi sheh një fjalë në zonën e mesme. Nivelet e sipërme dhe të poshtme ofrojnë mundësi kuptimi për këtë fjalë. Nëse fjala e sipërme është përgjigja e saktë, përdoruesi merr topin në krye me çelësin arrow UP. Nëse çelësi i poshtëm është i saktë, përdoruesi merr topin me çelësin arrow ALT. Në përgjigjet e sakta, përdoruesi fiton pikë ndërsa përgjigjet e gabuara.

    Për të shkarkuar këtë lojë falas ju lutem klikoni këtu dhe hapni skedarin e shkarkuar dhe ngarkoni në telefonin tuaj celular.

    Loja gjermane e fjalëve (Scrolling) (për telefonin celular)

    iv5i6cnyf24o2n2cj32m.png

    Shfrytëzuesi sheh një fjalë dhe zogjtë 2 të saj. Nëse përgjigjja e duhur është fjala në të majtë, përdoruesi do të shtypë butonin LEFT të telefonit celular. Nëse opsioni tjetër është i saktë, përdoruesi shtyp çelësin e drejtimit DREJTA. Pikët fitohen me përgjigje të sakta.

    Për të shkarkuar këtë lojë falas ju lutem klikoni këtu dhe hapni skedarin e shkarkuar dhe ngarkoni në telefonin tuaj celular.

    Scrolls gjermane Slide (për telefonin celular)

    Slide përgatit fjalët gjermane dhe kuptimin turk. Shkarkoni në telefonin tuaj celular, mësoni fjalë të reja gjermane kudo që ju pëlqen.

    Për të shkarkuar këtë rrëshqitje falas ju lutem klikoni këtu dhe hapni skedarin e shkarkuar dhe ngarkoni në telefonin tuaj celular.

    Scrolls gjermanisht Slide (për qasje nga faqja e internetit)

    Slide përgatit fjalët gjermane dhe kuptimin turk. Për të parë këtë rrëshqitje ju lutem klikoni këtu

    esma 41
    pjesëmarrës

    Faleminderit për lojërat mobile.
    Më jepni një telefonatë.

    shëndeti i punës është në duart e të gjithëve gjatë natës.  ;)

    nata 2
    pjesëmarrës

    Faleminderit veçanërisht për pastruesin e fjalëve gjermane.

    Mundësia nuk gjen një alicam cebime  :)

    i bekuar
    pjesëmarrës

    Unë menjëherë shkarkova lojën gjermane me fjalë në telefon, faleminderit shumë për ata që kontribuan.

    i bekuar
    pjesëmarrës

    E shikoj edhe në telefon, por më duket pak shumë shpejt. Apo banami im erdhi ashtu.
    Ishte një ide e mrekullueshme, por me të vërtetë ;)

    cehennemherif
    pjesëmarrës

    danke schön duartrokas :)

    saaleske
    pjesëmarrës

    ju nuk mund të shtoni asgjë tjetër nga këto lojëra mobile
    Ne i mbaruam këto, turp të keni :)

    MuhaяяeM
    pjesëmarrës

    Mesazhi i marrë :)

    3,14
    pjesëmarrës

    –> Faleminderit për përpjekjet tuaja, Admin.

Duke shfaqur 8 përgjigje - 1 deri në 8 (8 gjithsej)
  • Për t'iu përgjigjur kësaj teme Ju duhet të jeni të identifikuar.