muzikë dvd

MIRË SE VINI NË FORUMET ALMANCAX. TË GJITHA INFORMACIONET QË KËRKONI PËR GJERMANINË DHE GJUHËN GJERMANE MUND TË GJENI NË FORUMET TONA.
    quaresmatiqu të
    pjesëmarrës

    Së pari, unë do të doja të falënderoja almancax për DVD dhe kartat e fjalëve. Kartat e fjalëve janë të bukura, shkronjat dhe ngjyrat e fjalëve janë të përgatitura mirë. Mësimet në DVD janë gjithashtu shumë mirë dhe të shpjeguara qartë, por ekziston një problem. Kur fut DVD-në në kompjuter, menyja kryesore hapet automatikisht dhe një muzikë fillon të luhet këtu dhe kur hyj në një orë mësimi, ajo muzikë vazhdon të luajë sepse mësimi hapet në mënyrë të pavarur nga menuja. Si pasojë, duhet të mbyll menunë. Unë do të isha i lumtur nëse gjen një zgjidhje për këtë problem. Faleminderit.

    MuhaяяeM
    pjesëmarrës

    Po, ne e kemi mbajtur pak më të gjatë kohëzgjatjen e muzikës, por ky problem do të rregullohet në DVD-të tona të reja.
    Ka rreth 600 fjalë në kartat tona të fjalëve dhe ne e kemi shkruar artikullin gabimisht, përveç që nuk ka asnjë problem, kartat tona të fjalës aktualisht janë shteruar, kartat e reja do të lëshohen në tetor dhe numri i kartave dhe fjalëve do të rritet në produktet tona të reja.
    Me pak fjalë, ne jemi vazhdimisht duke përmirësuar produktet dhe përmbajtjen tonë, duke punuar për të ulur koston e transportit që paguani.
    Ju faleminderit për vëmendjen tuaj.

Duke shfaqur 1 përgjigje (1 gjithsej)
  • Për t'iu përgjigjur kësaj teme Ju duhet të jeni të identifikuar.