Konkursi Informativ i Glosarit Elektronik

> Forumet > Lajmet dhe Njoftimet për Produktet dhe Shërbimet Almancax > Konkursi Informativ i Glosarit Elektronik

MIRË SE VINI NË FORUMET ALMANCAX. TË GJITHA INFORMACIONET QË KËRKONI PËR GJERMANINË DHE GJUHËN GJERMANE MUND TË GJENI NË FORUMET TONA.
    MuhaяяeM
    pjesëmarrës
    Një tjetër kuiz fitues i çmimeve nga almancax!

    Quiz me çmim të shpërblyer për fjalor elektronik

    Pjesëmarrja në konkursin e kuizit fitues të çmimeve të fjalorit elektronik do të fillojë në orën 01.02.2013:23 të së premtes mbrëma, datë 30 (sonte) dhe do të përfundojë në orën 02.02.2013:20 të së shtunës, datë 00 (nesër në mbrëmje). është futur në mes këtyre orëve. Konkurrentët mund të hyjnë në krye të faqes. Ata do të mund të hyjnë në konkurs duke klikuar butonin "Kuiz Competition" në menynë anash dhe duke zgjedhur Konkursin e Kuizit Fitues të Çmimit të Fjalorit Elektronik nga faqja që hapet.
    Do të ketë një total të pyetjeve 20 në konkurs.
    Konkursi mund të futet vetëm një herë, edhe nëse konkurrenca ndërpritet si rezultat i ndërprerjeve të energjisë dhe problemeve me lidhjen në internet.
    Një konkurrent nuk i lejohet të regjistrohet dhe të marrë pjesë në forum me emra të ndryshëm të anëtarëve dhe abuzime të ngjashme.
    Në listën e pikave që do të lëshohet si e kohës së përfundimit të garuesve të konkurrencës të cilët kanë marrë rezultatin më të lartë (ose më mirë më garuesit i cili saktë) janë konsideruar të parë.
    Nëse rezultati më i lartë për të pronarit (numri më i saktë) do të shikojmë më shumë se një garë në qoftë se ai do të shikojmë në periudhën e konkurrencës shteti dhe provë sa më shpejt që i pari kishte sayılacaktır.tes ishte përfunduar herë përfundoi në të njëjtin është atëherë almancax forumit sajë në marrë nga rezultatet dyqani ata mbledhin vlerën dhe një me më shumë pikë.
    Pikat e fituara nga të gjithë garuesit që marrin pjesë në kuizin e çmimeve do të shtohen automatikisht në pikat e tregut në fund të konkursit.
    Shënim: Duhet të jeni një anëtar i të paktën 10 Almanx përditshme për të marrë pjesë në këtë konkurs.
    Çdo pyetje është me vlerë pike 250 në treg, si rezultat i konkurrencës në këtë mënyrë aktarılacaktır.örneg tregjet 10 2500 do të shtohet në garë i cili saktë pikë.

    Të gjitha shpenzimet e dërgimit të çmimit për garuesit do të mbulohen nga almanca.

    394-firsat-electronic-sozluk-6-language-translation-105457302.jpg

    Çmimi: Fjalor 6 Multilingual Electronic

    Paketa Përfshin: Fjalor elektronike, Manuali i Përdoruesit, Bateri

    6 Më shumë se fjalë 60.000 në gjuhë, anglisht, gjermanisht, frëngjisht, italisht, spanjisht, turqisht.

    20 është më i shpejtë se një fjalor normal.

    Rrit shpejtësinë e fëmijëve që ndjekin shkollën në klasa gjermane dhe angleze.

    Kur jeni mbërthyer jashtë vendit, ju shpëton në kohë të vështira edhe nëse nuk flisni gjermanisht apo anglisht.

    6 Kapaciteti shumëgjuhësor i fjalës 10.000 (fjalë totale 60.000) Anglisht, Gjermanisht, Frëngjisht, Italisht, Spanjisht, Turqisht.

    Ora Botërore, Konvertuesi i Valut, Calculator, Ora, Alarmi, Ekrani i Madh i LCD, Dizajn i Vogël dhe i Lehtë.

    Jeta e baterisë deri në muajin 6 deri në muajin 12, në varësi të intensitetit të përdorimit.

    MuhaяяeM
    pjesëmarrës

    contest jonë si kam thënë në mesazhin tim më lart orën historik 02.02.2013 20: 00 ka përfunduar si i fuk_xnumx ka nisur nga tonë të parë.
    Urime për fuk_20, fituesi i pyetjes 16 për përgjigjen e saktë të pyetjes 18.
    Pikat e marra nga miqtë që marrin pjesë në konkurs janë ngarkuar në llogaritë e tyre si pika tregu.
    Ju faleminderit për vëmendjen tuaj.

    Rejan për
    pjesëmarrës

    Kam humbur datën e konkursit. herën tjetër insha'Allah. gjithashtu përgëzojeni mikun tonë fitues

    Roye
    pjesëmarrës

    Yaaaaa më tregoi gjithashtu horizontin, por sot kuptova vendin e konkursit :(  e bëra mirë, do të qaj tani :)

    MuhaяяeM
    pjesëmarrës

    Mos u shqetësoni, garat tona do të vazhdojnë :)

    Roye
    pjesëmarrës

    ne shikojmë përpara për të :)

Duke shfaqur 5 përgjigje - 1 deri në 5 (5 gjithsej)
  • Për t'iu përgjigjur kësaj teme Ju duhet të jeni të identifikuar.