text tag Unë kam nevojë për një shumë të mësues tha korrekt. Faleminderit paraprakisht

> Forumet > Lojrat e Forumit Gjerman dhe Praktika Gjermane > text tag Unë kam nevojë për një shumë të mësues tha korrekt. Faleminderit paraprakisht

MIRË SE VINI NË FORUMET ALMANCAX. TË GJITHA INFORMACIONET QË KËRKONI PËR GJERMANINË DHE GJUHËN GJERMANE MUND TË GJENI NË FORUMET TONA.
    mamirecep
    pjesëmarrës

    Më duhet shumë. Unë jam shumë i lumtur nëse bëni përkthimet tuaja narative në 1 në gjermanisht. Po zgjoheni në 7.30 në mëngjes. Do të ha mëngjes pasi të jemi zgjuar. Pastaj shkoj te shigjeta. Shkolla fillon në orët 8.20. Pasi 8ders të jenë përpunuar, unë do të tërhiqem nga shkolla. Pastaj unë ha darkë në 7DE. Pasi ta keni mësuar, studioni deri në 8DEN 10A. 10DEN 11e Shikoj në kompjuter. Ju lutem më ndihmoni sot

    https://www.dogrupara.com/

    nejir
    pjesëmarrës

    Më duhet shumë. Unë jam shumë i lumtur nëse bëni përkthimet tuaja narative në 1 në gjermanisht. Po zgjoheni në 7.30 në mëngjes. Do të ha mëngjes pasi të jemi zgjuar. Pastaj shkoj te shigjeta. Shkolla fillon në orët 8.20. Pasi 8ders të jenë përpunuar, unë do të tërhiqem nga shkolla. Pastaj unë ha darkë në 7DE. Pasi ta keni mësuar, studioni deri në 8DEN 10A. 10DEN 11e Shikoj në kompjuter. Ju lutem më ndihmoni sot

    Keni nevojë për ndihmë për riformatimin e programit tuaj, apo jo?

Duke shfaqur 1 përgjigje (1 gjithsej)
  • Për t'iu përgjigjur kësaj teme Ju duhet të jeni të identifikuar.