SHOCK SHOCK! MBI FSHATIN DVD I BESUAR BESOJ VİELEN DANK FÜR

> Forumet > Kërkesë, Sugjerim, Ankesë dhe Kërkesa > SHOCK SHOCK! MBI FSHATIN DVD I BESUAR BESOJ VİELEN DANK FÜR

MIRË SE VINI NË FORUMET ALMANCAX. TË GJITHA INFORMACIONET QË KËRKONI PËR GJERMANINË DHE GJUHËN GJERMANE MUND TË GJENI NË FORUMET TONA.
    esra dilber
    pjesëmarrës

    BABAI nga Ben HOLIDAY Anne bashku geldim VILLAGE THIS ONE SİTWNİZD karrierë I YYARARLANIY nga Shqyrtime bekliyorum SHUME FAYDANALNIY unë jam duke u përpjekur tim VISA CROSS pyetjet e kemi nxjerrë nga KJO në fund të muajit inşalah KAZASIZ nga por unë vërtet DVD Nin Unë u përpoq një shans time për të besuar unë nuk mund të olein Next lart këtu, por unë EDR sot kanë për të marrë atë SHPORETI TSK befasuar SHUME POR VETEM PROBLEM DVD Yi nuk ka drejtuar xhiro isha në një program dërguesi kam nevojë ÇFARË mungojnë ACAB BEN javë unë jam duke shkuar për ISTANBUL orden i baktereve mënyrë Bi kam bërë pse CARDS punojnë edhe PERFEKT VERY tþkler Emeğinize ELİNİZE HEALTH ju do ED gitsem edhe VAZHDUESHËM ndjekin-up, sepse ju LAZIMS US COOK do ta keni më nevojë të mëtejshme të vendosësh të mirën supozimin se Ju uroj një ditë të mbarë

    Türkeref të
    pjesëmarrës

    Po e kam porositur per te provuar fatin por ka ardhur sot, Zoti ju bekofte faleminderit germanx... duartrokitje:) duartrokitje:) yuppi:) dankeschön.

    Pas futjes së DVD-së, kur klikoni shikoni skedarët në dritaren që shfaqet, ju jeni në DVD. Ka një dosje të luajtjes automatike, 2 autorunë, 1 ikonë të quajtur skedarë në DVD. Kur klikoni në skedarin e parë autorun nën luajtjen automatike, faqja kryesore e DVD do të hapet. Pastaj mund të filloni mësimet tuaja duke thënë hyrje. Nga rruga, është e qartë nga çdo aspekt që DVD është një produkt i një përpjekje të madhe.

    MuhaяяeM
    pjesëmarrës

    Normalisht, ekrani i mirëseardhjes duhet të vijë sa më shpejt që të futni DVD-në, natyrisht cilësimet e kompjuterit tuaj janë gjithashtu të rëndësishme, nëse funksioni i ekzekutimit automatik nuk është i aktivizuar, duhet të ekzekutoni manualisht skedarin autorun.exe në DVD.

    Ne dërgojmë DVD të reja falas për të gjithë miqtë që kanë probleme me DVD-të e tyre (nuk ka tarifë transporti), nëse keni probleme, ju lutemi kontaktoni@almancax.com Lërini të shkruajnë në adresën tuaj të postës elektronike dhe jini të sigurt se ne do të bëjmë gjithçka që mundemi.

Duke shfaqur 2 përgjigje - 1 deri në 2 (2 gjithsej)
  • Për t'iu përgjigjur kësaj teme Ju duhet të jeni të identifikuar.