Fushata e trajnimit të gjermanëve të lirë Sona Erdi

> Forumet > Lajmet dhe Njoftimet për Produktet dhe Shërbimet Almancax > Fushata e trajnimit të gjermanëve të lirë Sona Erdi

MIRË SE VINI NË FORUMET ALMANCAX. TË GJITHA INFORMACIONET QË KËRKONI PËR GJERMANINË DHE GJUHËN GJERMANE MUND TË GJENI NË FORUMET TONA.
    MuhaяяeM
    pjesëmarrës

    Të nderuar anëtarë dhe vizitorë përfundoi fushatën tonë ne kemi vazhduar Submissions tonë të lirë e produktit në lidhje me vitet e 2.
    Ne do të donim të falënderonim të gjithë ata që treguan interes në produktet tona.

    Seti ynë i arsimit gjerman, i cili përbëhet nga një DVD arsimor gjerman me një kapacitet prej 7 CD dhe 23 karta gjermane Word (600 fjalë dhe 60 modele të të folurit), ofrohet për shitje shumë poshtë çmimit të tregut, dhe anëtarët dhe vizitorët tanë do të jenë në gjendje të kenë setin tonë duke paguar shumë më poshtë se vlera e tregut. Për momentin, vetëm opsioni i pagesës në derë është i disponueshëm dhe sistemet alternative të pagesave do të aktivizohen shumë shpejt.

    produktet tona të reja janë aktualisht në fazën përgatitore, ne do të jemi shumë shpejt përsëri në paqe me fushatat e bukur dhe produkteve nga njëri-tjetri.

    sinqerisht

    3,14
    pjesëmarrës

    –> Kur thoni shumë shpejt pagesë alternative, sa shpejt zoti Muharrem? :) Jam shumë kurioz për DVD-të e reja. Të mëparshmet ia kam dhënë tashmë tezes. jam viktimizuar??? ;D

    –> Mendoj se duhet ta bëj zakon të mendoj disa herë përpara se të dërgoj një mesazh. :-X

    cemalettin
    pjesëmarrës

    Përshëndetje zoti Muharrem, do të isha mirënjohës nëse mund të më kontaktoni, kjo është adresa ime e emailit.  cemalettin_karabas@hotmail.com 

Duke shfaqur 2 përgjigje - 1 deri në 2 (2 gjithsej)
  • Për t'iu përgjigjur kësaj teme Ju duhet të jeni të identifikuar.