Ekipi i www.almancax.com

MIRË SE VINI NË FORUMET ALMANCAX. TË GJITHA INFORMACIONET QË KËRKONI PËR GJERMANINË DHE GJUHËN GJERMANE MUND TË GJENI NË FORUMET TONA.
    Redaktor
    vizitor
    WEBMASTER & ADMINISTRATOR
    Muharrem EFE
    INSTRUKTORËT GJERË
    Muharrem EFE
    Shiko profilin e plotë të Elif

    acelyaxnumx
    pjesëmarrës

    Ju faleminderit te gjitheve, vertet nuk gjej fjale per te thene, keni bere nje pune te shkelqyer, kot nuk kane thene se do te jem rob per 40 vjet kush me ka mesuar nje leter.Ne anetaret e tu, mbase nuk mund të jem robërit tuaj, por të jeni të sigurt, lutjet tona do të jenë gjithmonë me ju. Zoti ju dhëntë çdo gjë që dëshironi. Faleminderit shumë. Përqafime. Me shumë dashuri……

    kelebekgib
    pjesëmarrës

    Unë falënderoj për të gjithë këtë ekip emegi të kaluar. Ata janë të gjithë shumë të dobishëm dhe të dobishëm. Ju jeni të mirë!

    You mrekulli
    pjesëmarrës

    Gjetja e faqes më të mirë gjej bulgum :)

    andic
    pjesëmarrës

    Faleminderit të gjithëve që kontribuan. Ju jeni super….

    Evo
    pjesëmarrës

    Ju faleminderit shumë për mua këtë faqe do të jetë shumë e dobishme për mua

    masilh
    pjesëmarrës

    …versioni i ri i faqes është shumë i bukur; bravo për të gjithë.

    acelyaxnumx
    pjesëmarrës

    Përshëndetjet më të mira për këtë rruazë të syrit të keq në gjermanisht…..

    Eurovizion
    pjesëmarrës

    Ju uroj suksese të vazhdueshme

    MuhaяяeM
    pjesëmarrës

    Ne ju falënderojmë të gjithëve :)

    derin
    pjesëmarrës

    FALEMINDERIT TË GJITHËVE QË KONTRIBONIN…

    Lehrer
    pjesëmarrës

    ËSHTË NJË FAQ SHUMË I SUKSESSHËM... MIRA EDHE UNË JAM ANËTAR I KËSAJ FAQE...

    asigitarc
    pjesëmarrës

    pershendetje Unë jam një anëtar i ri. Unë jam duke studiuar në shkollën e mesme anadollake dhe megjithëse kam parë gjermanisht për vitin e 3-të, nuk mund të thuhet se kam mësuar shumë dhe nuk munda: u takova me këtë sit ndërsa nesër po kërkoja një burim të mirë në internet. faleminderit shumë :) Edhe gjetja e gjermanishtes në internet ishte një problem për mua :)

    Smyrna
    pjesëmarrës

      Cila mendoni se arsyeja për të mos mësuar gjermanisht është kitara juaj rebele? ;) Jam i sigurt që këtu mund të gjeni atë që kërkoni, mirë se erdhët

    asigitarc
    pjesëmarrës

    hb :) faleminderit :) po mbase po kaloj edhe pak kohë në kitarën time :P Provimi ishte sot. Ishte mediokre: Unë punova shumë nga këtu... Epo, kur përpiqesh të mësosh gjithçka brenda një dite, kjo është gjithçka. :)

    Mcscream
    pjesëmarrës

    http://WwW.aLmAncAx.CoM Faleminderit pafund për shëndetin e ekipit tuaj për përpjekjen tuaj Miqtë e kam ndjekur faqen tuaj për një kohë të shkurtër që bëra anëtarësimin tim natën e kaluar jam vërtet e lumtur që jam me ju duke bërë një punë shumë të dobishme dhe shumë të dobishme që ju uroj më së shumti Suksesi juaj Arkadşlar ;) paç fat…

Duke shfaqur 15 përgjigje - 1 deri në 15 (83 gjithsej)
  • Për t'iu përgjigjur kësaj teme Ju duhet të jeni të identifikuar.